Objednávka opravy

CHCI PŘINÉST KÁVOVAR OSOBNĚ NA JEDNO Z 3200 SBĚRNÝCH MÍST ZÁSILKOVNYKávovar je třeba zabalit do krabice a odnést do jednoho z 3200 odběrných míst, které je vašemu bydlišti nejblíže. Stačí kliknout a vyhledat na mapě nejbližší odběrné místo – najít nejbližší pobočku zásilkovny

CHCI VYZVEDNUTÍ KÁVOVARU DOMA NEBO V PRÁCI KURÝREM DPD – AKTUÁLNĚ ZDARMA DIAGNOSTIKA I VYZVEDNUTÍ V CELÉ ČR – poprosíme Vás vyplnit online formulář. Po jeho vyplnění Vám automaticky zašleme DPD kurýra, který přijde kávovar vyzvednout. Z kávovaru je nutné vylít vodu a zabalit ho do krabice. V případě, že nemáte originální krabici, je nutné vyplnit volné prostory pomačkaným papírem nebo jiným vhodným materiálem. Kurýr zachází se zásilkami opatrně, ale pouze vhodným zabalením předejdete poškození při přepravě k nám. Kurýr Vás bude před vyzvednutím telefonicky kontaktovat a v případě, že Vám nebude vyhovovat čas vyzvednutí, můžete se s ním dohodnout na změně. Většinou je kávovar vyzdvednut následující pracovní den v odpoledních hodinách. OBJEDNÁVKA KLIKNUTÍM ZDE.

CHCI PŘINÉST KÁVOVAR OSOBNĚ NA POBOČKU – v tomto případě nemusíte vyplňovat žádnou objednávku, stačí se zastavit na naší adrese a my Vám při přebírání vyplníme zakázku a vytiskneme předávací protokol. Mapku a adresu, jak se k nám dostanete, naleznete ZDE.